Можу - означає повинен!


Краматорську, як і всій Україні, потрібна ефективна влада, яка здатна створити умови для економічного зростання і поліпшення інвестиційного клімату, перейти до адресної соціальної допомоги, забезпечити культурний розвиток суспільства, підвищити добробут людей.

 

Я знаю, що все це здійсненно. Необхідно лише зламати схеми, що існують на сьогодні.

 

Проблема полягає в тому, що особисті інтереси нашої правлячої верхівки, яка впродовж вже багатьох років знаходиться при владі, затьмарюють інтереси і проблеми наших громадян. Ці народні обранці весь свій потенціал направляють на реалізацію власних інтересів, а не суспільних. Щоб змінити ситуацію, в країні потрібно провести чищення лав правлячих кадрів, залишити гідних і набрати нових, з нормальними моральними принципами, умінням і бажанням працювати. І починати цей процес потрібно з власті в регіонах. Обласні і міські ради в своїй роботі повинні дотримуватися принципів законності, гласності, поєднання місцевих і державних інтересів.

 

Інтереси нашого Краматорська я бачу як інтереси городян, а не чиновників. Для наших громадян потрібен перегляд цін на комунальні послуги та суспільний транспорт, благоустрій дворів і доріг, обмеження орендних ставок на землю, податкові пільги, поліпшення екологічного стану міста і селищ, зниження рівня безробіття. Потрібно переглянути відношення влади до малого і середнього бізнесу, які повинні стати основою економіки країни.

 

Діти — це наше майбутнє! Мало уваги приділяється гідному розвитку та дозвіллю дітей. Закриваються спортивні секції, не вистачає нормально улаштованих ігрових майданчиків, немає кружків по інтересах. Дитячим садкам, школам та іншим учбовим закладам не вистачає належного фінансування. Більше уваги треба приділяти дітям-інвалідам. Дуже важко дивитися на те, як страждають ці бідолашні діти, як страждають їхні батьки, які нічим не можуть допомогти своїм дітям.

 

Проблем достатньо багато, ставлю своїм завданням у владі їх позитивне рішення. Я знаю як це можна зробити.

Політична активність


Ми не приховуємо намірів боротися за владу!

Збільшення соціальних та економічних свобод, посилення  української ідентичності, панування закону та порядку, здоровий спосіб життя, розвиток науки та запровадження нових технологій - ось основні напрямки діяльності партії "За Україну!"

Первинні завдання


докладніше